Home » Apps » Galaxy Bizz Android Free Download

Galaxy Bizz Android Free Download

Downloadapkgratis.com – Free Download Galaxy Bizz released on 11 July 2018 | 7:57 pm and this Galaxy Bizz Android by www.Downloadapkgratis.com Samsung users with thousands of special opportunity in this application at the most affordable price!Galaxy Bizz, Samsung kullanıcıları için özel hazırlanmış yayınlar ve uygulama tavsiyelerinin yanında daha birçok farklı zengin içeriği de kullanıcılarına sunan bir mağaza öncesi referans uygulamasıdır.

Galaxy Bizz’e hoş geldiniz.

Bizz; zengin uygulama ve oyun incelemeleri, çeşitli konseptlerde hazırlanmış yeni uygulama listeleri ve cihazlara özel geliştirilmiş farklı uygulama önerileri ile birlikte Samsung kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunuyor.

Doğal içerik (native content) deneyimini daha özel bir hale getiren Galaxy Bizz, Samsung kullanıcılarının ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda güvenilir bir seçkin tavsiye servisi vadediyor.

Yepyeni bir başlangıç.

Samsung kullanıcıları için yepyeni bir uygulama mağazası deneyimi sunma fikrinden yola çıkan Galaxy Bizz, özenle seçilmiş ve derlenmiş uygulama önerileriyle yepyeni bir başlangıç imkanı sunuyor.

Güvenilir uygulama ve oyun önerileri.

Milyonlarca uygulama arasından seçim yaparak en doğru uygulamaları indirmek bazen çok zorlayıcı olabiliyor. Ya da en trend, en eğlenceli oyunlardan anında haberdar olmak… Galaxy Bizz editörleri, her gün milyonlarca uygulama ve oyun arasından en iyilerini ve en güvenilirlerini kullanıcılarına sunmak için burada.

Günlük okumalıklar.

Her gün, dünya ve Türkiye gündeminden sanat, teknoloji, spor ve iş dünyası gibi farklı başlıklarda okumalıklar, Galaxy Bizz editörleri tarafından Samsung kullanıcılarına özel olarak hazırlanıyor.

Uygulama tüyoları.

Videograf nasıl yaratılır? Ya da en iyi çizim aracı hangisidir? Bu soruların cevapları ve çok daha fazlası seçkin editörler tarafından Galaxy Bizz kullanıcıları için hazırlanıyor.

Galaxy Bizz, 3 ana kategori altında hizmet veriyor:

– Uygulamalar

Galaxy Bizz editör ekibinin ince eleyip sık dokuyarak belirlediği uygulama seçkisinden

– BizzMag

Her gün dünya ve Türkiye gündeminden seçkin teknoloji, kültür, spor ve iş dünyası dosyalarının hazırlanacağı BizzMag, hayata farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak popüler kültür ip uçlarını da yakalayabileceğiniz özel okumalıklar sunuyor.

– Servisler

Galaxy Bizz kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış servisler ile ilginizi çeken her hangi bir konudaki premium hizmetlere abone olabilir, sizin için özel olarak hazırlanan exclusive içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Galaxy Bizz kullanıcıları için özel olarak hazırlanan Premium video servisleri ile hiçbir yerde yayınlanmayan içeriklere erişebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz.

——

Samsung’un seçkin kullanıcıları için hazırladığı Galaxy Bizz’de yer almak istemez misiniz?

Hemen indirin ve Bizz editörlerinin sizler için hazırladığı özel kürasyonlara erişin.Galaxy Bizzhttps://lh3.googleusercontent.com/kaftn90TFRCRRERBJnz27u72SHpOWphVhhgKWqtsk0FYxIpbdNk2tBm5dlni7jP9WvI=w200https://lh3.googleusercontent.com/_0-b3mlNbFgbiQXdCZ_j4S90I5ZECmmJ1Y7DCo48CTueWN4x5OUWEIvxUmnpGaavdkU=w700https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setk.widgetSETK.ContentSETK ContentToolsTools5.1.1July 10, 20184.3 and up10.5 M3.8Rated for 3+5,000,000 – 10,000,000Galaxy Bizz daha iyi bir deneyim için kendini geliştirmeye devam ediyor!

– Sana özel avantaj ve servislerden yararlanman için kullanıcı hesabı özelliğini geliştirdik.
– Arayüz için iyileştirmeler yaptık.
– Bazı cihazlar için kritik hataları düzelttik.
– Performans iyileştirmeleri yaptık5,8373,4965283941751,244DOWNLOAD APK

Direct Links Galaxy Bizz Android Free Download