Home » Educational » Fortuniada v1.0.18 Android Free Download

Fortuniada v1.0.18 Android Free Download

Downloadapkgratis.com – Free Download Fortuniada v1.0.18 released on 11 October 2018 | 2:26 pm and this Fortuniada v1.0.18 Android by Downloadapkgratis Happy Circle is a word game inspired by the cult game show.Przypomnij sobie dawne czasy. Czasy, w których suchary bawiły do łez, rzepa pełna monet nie była niczym niezwykłym, a tajemnica kącika muzycznego niemal spędzała Ci sen z powiek!
Poczuj w ustach smak rosołu sprzed lat!
Zasiądź w kąciku muzycznym, po czym poprowadź swoją rodzinę do zwycięstwa!

Przedstawiamy najlepszy teleturniej po polsku, teraz w zupełnie nowej wersji mobilnej!

Kręcenie kołem przyprawia Cię o mdłości?
Ściana nie chce spełniać Twoich marzeń?
Stawianie na miliony odprawia Cię z kwitkiem?

Zapomnij o tych pełnych stresu potyczkach i przygotuj się na pozytywne emocje, jakie dać Ci może najpopularniejszy teleturniej po polsku – Fortuniada!

Ten quiz znają chyba wszyscy mieszkańcy naszego kraju. Ta gra po polsku, to sprawdzony sposób spędzania niedzielnego popołudnia i gwarantowana rozrywka przy zgadywaniu odpowiedzi ankietowanych!
Razem z zabawnym prowadzącym uśmiejecie się do łez czytając śmieszne (choć może czasem czerstwe i suche) dowcipy i żarty!

Jeżeli kochasz teleturnieje i programy telewizyjne, to nasza nowa gra po polsku – Fortuniada też będzie przez Ciebie traktowana jak dobra rozrywka! Bez niej nie obędzie się żadna niedziela!

Graj w normalne poziomy, a także w te znane z rundy finałowej i ustrzel jak największą ilość odpowiedzi, jakich udzielili ankietowani!

Nasze pytania dotykają szerokiej tematyki, ale łączy je jedno – odpowiedzi naszych ankietowanych mogą być naprawdę ciekawe! Ta gra po polsku nie ma miejsca na nudę!
Przemierzaj kolejne zakątki domu poczynając od własnego salonu – zobacz jak daleko uda Ci się zajść w naszej grze!

Nie przechodź obojętnie koło fortuny – zagraj! Jeśli lubisz gry słowne i quizy po polsku takie jak: Postaw na Milion, na 94% spodoba Ci się Fortuniada.
Odpowiadaj na pytania, czytaj suche, choć dobre żarty i kawały, słuchaj świetnej muzyki kojarzącej się ze starymi dobrymi czasami – zgadnij jaka to melodia.
96% ankietowanych uznało Fortuniadę za najlepszy Polski Quiz! Sprawdź!

Fortuniada to świetny teleturniej po polsku typu trivia, z największą ilością zagadek, gdzie humor, suchary, dobra zabawa i żarty idą ze sobą w parze, a to wszystko z super oprawą graficzną i atmosferą. Poczuj klimat jak w prawdziwym programie!Fortuniadahttps://lh3.googleusercontent.com/LtMwGVPwgjMuRneHdodrekkDMvC3Vn0KxUtrAO6BFFuuD1ZkulfsLdWohP3af8nLig=w200https://lh3.googleusercontent.com/Vy63LZBlh-oawOA2YVYv8IpMfQzqgs64DgWwE2MxHMRtDbWaZSfKKlKcZbFglcs-nQ=w700https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dziobaki.fortuniadaDziobakiDziobakiEducationalEducational1.0.18October 10, 20184.1 and up52.1 M4.4Rated for 3+500,000 – 1,000,000Nowy świat
Nowe pytania
Poprawki błędó11,4367,4622,186817293678DOWNLOAD APK

Direct Links Fortuniada v1.0.18 Android Free Download